O nás

Mise
skupiny

Cílem našich klinik je nabídnout vhodnou léčbu a dosáhnout co nejvyšší úspěšnosti a kvality.

Pro naše zaměstnance a spolupracovníky nabídnout příjemné pracovní zázemí a možnost profesního rozvoje.

Vize
skupiny

Vizí skupiny FutureLife je stát se největším poskytovatelem zdravotní péče v oblasti reprodukční medicíny a genetiky v Evropě.

Představenstvo
společnosti

Michal Vepřek
Člen představenstva

Ing. Michal Vepřek je od roku 2016 skupinovým finančním ředitelem. Dříve působil jako finanční ředitel skupiny Fortuna Entertainment Group, kterou uvedl na pražskou a varšavskou burzu cenných papírů. Před působením ve Fortuně pracoval jako investiční analytik private equity společnosti Penta Investments, kde měl na starosti projekty v oblasti telekomunikací a loterií. Na VŠE absolvoval obor mezinárodní obchod a dále se účastnil mezinárodních studijních programů na NHH v Bergenu a LSE v Londýně.

Jozef Janov
Předseda představenstva

Ing. Jozef Janov je zakladatelem společnosti Hartenberg Holding, která je hlavním akcionářem společnosti FutureLife. Ve FutureLife působí jako předseda představenstva. V současnosti řídí také projekty Imunoglukan, Good Food a Orchard. V minulosti se podílel na projektu Žabka nebo uvedl společnost Fortuna Entertaiment Group na burzu v Praze a Varšavě. Vystudoval finance na Ekonomické univerzitě v Bratislavě a absolvoval německojazyčné studium podnikové ekonomiky na Univerzitě Martina Luthera v Halle-Wittenbergu.

Matěj Stejskal
člen představenstva

JUDr. Matěj Stejskal je od roku 2016 skupinovým generálním ředitelem a členem představenstva FutureLife. Dříve působil jako ředitel společnosti GENNET, kterou spoluzaložil a vedl 20 let. GENNET je předním poskytovatelem zdravotní péče v oblasti asistované reprodukce a genetiky s pobočkami v České republice a Velké Británii.  Absolvoval Právnickou fakultu UK.

Dozorčí
rada

Kateřina Batalová
předsedkyně dozorčí rady

Kateřina Batalová je finanční manažerkou ve společnosti Hartenberg Capital a předsedkyní dozorčí rady společnosti FutureLife. Před působením ve struktuře Hartenberg pracovala jako Treasurer/Controller ve společnosti Penta Investments. Mezinárodní zkušenosti v účetnictví získala v australském Sydney ve společnosti Pavilion Beach Group Pty Ltd. Kateřina Batalová vystudovala Vysokou školu ekonomickou v Praze a Central College v Sydney.

Štěpán Machač
člen dozorčí rady

MUDr. Štěpán Machač, Ph.D., je akcionářem a členem dozorčí rady FutureLife. Působí jako vedoucí lékař klinik IVF Clinic Olomouc a Reprofit Ostrava. Dříve byl vedoucím lékařem pro zahraniční pacienty a darování oocytů ve společnosti Reprofit International v Brně, kterou v roce 2008 spoluzakládal. Před působením v Reprofitu působil jako odborník na léčbu neplodnosti na klinice Unica Brno, odkud přešel na Porodnicko-gynekologickou kliniku FN v Olomouci. Absolvoval Lékařskou fakultu UP v Olomouci, kde rovněž uzavřel své doktorandské studium. Absolvoval několik stáží v Cambridge, Orense a Jeruzalémě. Je členem SAR ČGPS a ESHRE.

 

Milada Zgaburová
Místopředsedkyně dozorčí rady

MUDr. Milada Zgaburová absolvovala v letech 1975–1981 LF UK v Hradci Králové, obor všeobecné lékařství. V letech 1983–1988 pracovala jako samostatná a konziliární lékařka na interním oddělení nemocnice v Chebu. Od roku 1988 pracovala jako praktický lékař a interní lékař ve státní správě v Praze. V roce 2001 zahájila samostatnou privátní činnost v oboru interny a všeobecného lékařství a současně založila menší privátní polikliniku v Hostivici se zaměřením na kardiologii, revmatologii, imunoalergologii a další podobory vnitřního lékařství, která fungovala do roku 2012. V současné době pracuje jako samostatný odborný lékař na Klinice JL v Praze. Od roku 2016 je místopředsedkyní dozorčí rady společnosti FutureLife.

 

 

Miroslav Janov
člen dozorčí rady

Mgr. Miroslav Janov je investičním manažerem ve společnosti Hartenberg Capital a členem dozorčí rady společnosti FutureLife. Pod svým dozorem má především zdravotní investice v České republice, zejména pak kliniky pod značkou Sanus. Před působením ve struktuře Hartenberg působil na pozici investičního analytika ve společnosti Penta Investments. Jako investiční analytik měl pod správou projekty expanze maloobchodu Žabka do České republiky, rozvoj maloobchodu Pet Center v Česku a na Slovensku a organický rozvoj skupiny Fortuna. Miroslav Janov vystudoval management na Univerzitě Komenského v Bratislavě a dále pak na Ghent University v Belgii.

 

Libor Němeček
člen dozorčí rady

Libor Němeček, Ph.D., je partnerem ve společnosti Hartenberg Capital a členem dozorčí rady společnosti FutureLife. Působí také jako člen představenstva společnosti AGROFERT a ředitel akvizic a korporátního financování skupiny. Před příchodem do AGROFERTU pracoval pro Citigroup na různých pozicích v Praze, Londýně a Budapešti, naposledy na pozici ředitele korporátního financování v České republice. Podílel se na řadě transakcí v oblasti dluhového financování, M&A a strategického poradenství pro velké české i mezinárodní společnosti. Libor Němeček vystudoval informatiku na Matematicko-fyzikální fakultě Univerzity Karlovy. Titul Ph.D. v ekonomii získal na institutu CERGE a díky Fulbrightovu stipendiu studoval i Ph.D. program v ekonomii na Princeton University.

 

Management
společnosti

Matěj Stejskal
CEO

JUDr. Matěj Stejskal je od roku 2016 skupinovým generálním ředitelem a členem představenstva FutureLife. Dříve působil jako ředitel společnosti GENNET, kterou spoluzaložil a vedl 20 let. GENNET je předním poskytovatelem zdravotní péče v oblasti asistované reprodukce a genetiky s pobočkami v České republice a Velké Británii. Absolvoval Právnickou fakultu UK.

Ladislav Zgabur
člen managementu

MUDr. Ladislav Zgabur je absolventem LF UK a VLVDÚ JEP v Hradci Králové, obor všeobecné lékařství. Od roku 1990 začal pracovat v manažerských pozicích ve zdravotnictví. Do roku 1992 působil jako ředitel správy, kde řídil oblast zdravotnictví, lázeňství a rekreací FMV ČSFR. Byl jedním ze zakladatelů Zdravotní pojišťovny ministerstva vnitra ČR a jejím prvním zdravotním ředitelem. V letech 1995–2002 působil v manažerských pozicích na MZČR a ve VZP. Od roku 2002 začal působit v privátním sektoru na řadě zdravotnických projektů, zejména se podílel na konsolidaci laboratorního segmentu v ČR a SR, významně se také podílel na vzniku a rozvoji skupiny FUTURE LAB (nynější SYNLAB) a holdingu AESKULAB. V roce 2014 připravil projekt skupiny FutureLife, který v úzké spolupráci se společností HARTENBERG HOLDING společně zrealizoval. V současné době se podílí na odborném vedení a dalších akvizicích společnosti FutureLife.

Michal Vepřek
Člen představenstva

Ing. Michal Vepřek je od roku 2016 skupinovým finančním ředitelem. Dříve působil jako finanční ředitel skupiny Fortuna Entertainment Group, kterou uvedl na pražskou a varšavskou burzu cenných papírů. Před působením ve Fortuně pracoval jako investiční analytik private equity společnosti Penta Investments, kde měl na starosti projekty v oblasti telekomunikací a loterií. Na VŠE absolvoval obor mezinárodní obchod a dále se účastnil mezinárodních studijních programů na NHH v Bergenu a LSE v Londýně.

Ondřej Koutek
člen managementu

Ondřej Koutek je IT manažerem ve společnosti FutureLife od roku 2015. Dříve pracoval jako IT systémový specialista ve společnosti Penta Investments, kde měl na starosti mimo jiné technologie správy dokumentů a zálohování. Předtím působil jako nezávislý IT konzultant.

CEO
klinik

František Lambert – ISCARE CZ
Ivana Kavková – GENNET
Pavel Hejný – SANUS
Jonáš Vokřál – Reprofit
Radek Kliment – Dům zdraví
Marcel Toporčák – VIDIA-DIAGNOSTIKA
Declan Keane – Repromed, Galway Fertility Clinic
Tomáš Juříček - ISCARE SK
Štěpán Machač - IVF Clinic
Vít Soukup - CODUM
František Lambert - GynCentrum Praha
O nás
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies.