FutureLife je jedním z největších poskytovatelů asistované reprodukce na světě. V rámci silné skupiny dokážeme zajistit efektivní sledování nejnovějšího vývoje, uvádění nových postupů do praxe a sdílení know-how a zkušeností nejlepších lékařů. Díky tomu dosahujeme na poli reprodukční medicíny, genetiky a péče o ženu nejen větší kvality, ale především vyšší úspěšnosti léčby.

 • 0
  klinik
 • 0+
  zaměstnanců
 • 0
  země
 • 0
  léčebných cyklů ročně
120+ M €
Roční obrat skupiny
Nekonsolidovaný roční obrat skupiny FutureLife přesahuje částku 120 milionů EUR.
6+ M €
Investice do našich klinik
Na další rozvoj současných zařízení FutureLife reinvestujeme ročně více než 6 milionů EUR.
15 %
Roční nárůst tržeb
Každým rokem se zvyšují tržby skupiny FutureLife zhruba o 15%.
400+
Naši špičkoví lékaři
Zaměstnáváme stovky odborníků, kteří díky dalšímu vzdělávání a sdílení unikátního know-how společně posouvají možnosti oboru na světové úrovni.
Kliniky skupiny FutureLife
Spojujeme více než 27 klinik po celé Evropě.

GENNET Praha

Na Poříčí 26, 110 00
Praha 1
Centrum lékařské genetiky a asistované reprodukce Gennet nabízí na svých klinikách v Praze a Liberci komplexní péči o reprodukční zdraví páru již od roku 1996. Tým 70 lékařů a 120 sester pečuje ročně o více než 45 000 pacientů. Moderní pracoviště s vlastními akreditovanými laboratořemi se specializují na obory genetiky, imunologie, asistované reprodukce, andrologie, urologie a fetální medicíny. Unikátní komplexnost poskytovaných služeb umožňuje určit rychlou a přesnou diagnózu, která je stěžejní pro následnou efektivní léčbu. Lékaři a odborní pracovníci Gennetu se pravidelně účastní seminářů a konferencí po celém světě, díky čemuž mohou rychle reagovat na trendy, implementovat nové metody, zdokonalovat postupy a posouvat tak Gennet stále kupředu.

REPROFIT Brno

Hlinky 48/122, 603 00
Brno
Klinika Reprofit je jedním z největších a nejmodernějších center asistované reprodukce ve střední Evropě. Byla založena v roce 2006 jako specializované pracoviště na léčbu s využitím darovaných vajíček a v současné době zastává jednu z vedoucích pozic na trhu v oblasti léčby neplodnosti. Poskytuje individuální a komplexní léčbu zahrnující mimo asistovanou reprodukci také gynekologickou operativu, imunologii a genetiku. Součástí kliniky je oddělení výzkumu pod vedením PharmDr. Zuzany Holubcové, PhD, držitelky řady odborných ocenění, které zavádí do praxe nejnovější metody asistované reprodukce. Díky profesionálnímu týmu, špičkovým technologiím, nejmodernějším laboratorním technikám a vysoké úspěšnosti léčby kliniku Reprofit ročně navštíví tisíce pacientů z celého světa.

ISCARE Praha

Českomoravská 2510/19, 190 00
Praha 9
Klinické a výzkumné centrum pro střevní záněty (IBD) je unikátní nejen v ČR, ale i v rámci celé Evropy. S diagnózou Crohnovy choroby nebo ulcerózní kolitidy je v ČR léčeno biologickými preparáty 6500 pacientů, z toho 1215, tedy téměř 20 %, jich léčí Iscare. Kromě léčby hrazené z veřejného zdravotního pojištění vede Iscare také klinické studie. Centrum je od roku 2017 součástí 1. LF UK jako detašované pracoviště pro výuku studentů 5. a 6. ročníků a spolupracuje se zahraničními klinikami a lékaři nejen v Evropě, ale i v USA – s klinikou Cleveland Clinic, Pittsburg (prof. Bo Shen), se podílí na vývoji nových endoskopických metod u střevních zánětů. Jako referenční pracoviště pro IBD uspořádalo od roku 2012 přes sto edukativních seminářů pro lékaře z celé Evropy a každoročně pořádá evropský seminář IBD.

SANUS Hradec Králové

Labská kotlina I/1220, 500 02
Hradec Králové
První privátní chirurgické centrum, spol. s r.o., Sanatorium Sanus, poskytuje péči v širokém spektru oborů jako asistovaná reprodukce, gynekologie, lékařská genetika, ortopedie, plastická a estetická chirurgie a urologie, a to už od roku 1995. Pracoviště Sanus v Pardubicích a v Jihlavě se specializují výhradně na reprodukční medicínu. Sanus V Hradci Králové vedle asistované reprodukce poskytuje i ambulantní a hospitalizační péči v několika chirurgických oborech. Ročně zde provedou tisíce operací v celkové anestezii. Léčba neplodnosti na pracovišti Sanus je vždy komplexní, případné komplikace lze řešit přímo v rámci kliniky, a to s dostupností 24/7.
Společnost FutureLife
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies.